Alkomat GTX smart — Specyfikacja

Co sprawia, że alkomat GTX Smart jest tak wyjątkowy? Przede wszystkim został on wyposażony w bardzo czuły sensor, który na co dzień jest wykorzystywany przez policję. Wiele nowoczesnych funkcji sprawia, że GTX Smart to doskonałe urządzenie w każdej sytuacji. Cała elektronika jest chroniona przez wyjątkowo trwałą i jednocześnie elegancką obudowę, natomiast we front urządzenia wkomponowany jest nowoczesny wyświetlacz LED. Smart jest niezwykle łatwy w obsłudze, a jego interfejs jest niezwykle intuicyjny.

Alkomat GTX smart — Zalety

Największą zaletą alkomatu GTX Smart jest duży, czytelny wyświetlacz. Duży kontrast sprawia, że użytkownik bez problemu będzie mógł odczytać wszelkie istotne dane, nawet przy dużym nasłonecznieniu. Ponadto ekran jest wkomponowany we front urządzenia, co sprawia, że całość wygląda niezwykle designersko. Komunikacja z użytkownikiem następuje również poprzez kolorowe diody, które sygnalizują kolejne etapy badania. Urządzenie posiada ponadto czujnik przepływu powietrza oraz samokontrolę działania sensora.

Alkomat GTX smart — Cena

GTX Smart jest dostępny w bardzo konkurencyjnej i niezwykle atrakcyjnej cenie. Jest to z pewnością jedno z najlepszych urządzeń w swojej półce cenowej. Za bardzo korzystną cenę użytkownik może nabyć świetnej jakości urządzenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Jest ono bardzo poręczne, a niewielki rozmiar sprawi, że bez problemu będzie można je zabrać w każde miejsce. To niezawodne i wielofunkcyjne urządzenie z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi, nawet temu najbardziej wymagającemu.

Znalezienie odpowiedniego alkomatu nie bylo wcale łatwym zadaniem. W końcu zdecydowałem sie na zakup GTX Smart. Jest to bardzo dobre urządzenie, któe ze stuprocentową skutecznością podaje wynik. to z pewnością najlepsze urządzenie w tej półce cenowej.

Bartek

GTX smart to bardzo dobre urządzenie, ktore mogę polecić każdemu kierowcy.. Polecił mi je znajomy i nie pożałowałam swojej decyzji. pomiary sa bardzo dokładne a czytelny wyświetlacz sprawia że wyniki są niezwykle łatwe do odczytania. Polecam bardzo serdecznie.

Ola

Na alkomat GTX Smart trafilem przypadkowo. Od razu przekonałem się do tego urządzenia. Dzięki niemu bylem w 100 procentach pewny, że po imprezie moglem bezpiecznie wsiąść do samochodu. Jest niezwykle funkcjonalny, łatwy w obsłudze i korzystny cenowo.

Rafał

Alkomat GTX Smart ze sklepu promil-lab to niezawodne urządzenie, które z pewnością pokocha kazdy kierowca. testowałem już wiele alkomatów, ale ten jest niezwykle skuteczny. Bardzo ładny design i wiele funkcji sprawia, ze jest to urządzenie niemal idealne.

Wojtek