Alkomat osobisty Alcofind - Specyfikacja

DaTech to koreańska marka, która od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości alkomaty. Firma dba o to, aby tworzone przez nią produkty mogły być z powodzeniem użytkowane przez osoby prywatne. Model AlcoFind AF-35 Premium zapewnia niezwykłą precyzyjność pomiarową, a także szybki pomiar próbki (ok. 3 sekundy). Posiada 4-cyfrowy, podświetlany wyświetlacz LCD, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Urządzenie posiada także szereg dodatkowych funkcji, tj. licznik kalibracji, pamięć pomiarowa (do 10 pomiarów) czy automatyczne wyłączanie.

Alkomat osobisty Alcofind - Zalety

Niezaprzeczalną i jednocześnie główną zaletą alkomatu AlcoFind AF 35 jest kompletność. Urządzenie posiada wszelkie, niezbędne funkcje, które są potrzebne do przeprowadzania precyzyjnych pomiarów. Do urządzenia dołączona jest także instrukcja obsługi w języku polskim. Dzięki temu polscy konsumenci mogą kompleksowo zapoznać się ze specyfikacją i sposobem korzystania z alkomatu. Na stronie promil-lab.pl można dokonać zakupu AlcoFind AF 35 z gwarancją darmowej kalibracji przez okres 24 miesięcy.

Alkomat osobisty Alcofind - Cena

Cena AlcoFind AF 35 uwarunkowana jest przede wszystkim jego specyfikacją. Nie ulega wątpliwości, że spośród dostępnych alkomatów na rynku, jest to jedno z lepszych urządzeń w tym przedziale cenowym. Wybierając to urządzenie, warto postawić na sprawdzony sklep, który dokonuje kalibracji w dniu zakupu. Przykładem rzetelnej i sprawdzonej firmy jest promil-lab.pl. Wieloletnie doświadczenie, a także doskonała znajomość rynku alkomatów pozwalają na tworzenie różnorodnej i konkurencyjnej cenowo oferty.

Korzystam z tego alkomatu od kilku miesięcy. Póki co nie mam żadnych zarzutów. Urządzenie działa bardzo szybko i po 2-3 sekundach mam już gotowy pomiar. Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam każdemu, kto rozważa zakup alkomatu.

Mariusz

Polecam alkomat Alcofind AF 35. Jest to trzeci alkomat, który mam przyjemność testować i muszę przyznać, że bije na łopatki dwa poprzednie urządzenia w podobnym przedziale cenowym. Bardzo precyzyjne, szybkie i intuicyjne w obsłudze urządzenie.

Kamil

Wysoka dokładność, szybkie pomiary, obecność dodatkowych funkcji i wytrzymała bateria - tak podsumowałbym moje odczucia względem alkomatu AlcoFind AF 35. Jestem zadowolony z zakupu na stronie promil-lab.pl. Firma zapewnia bezpłatną kalibrację przez 2 lata.

Ryszard

Polecam zakupy w promil-lab.pl. Zakupiony model Alcofind AF 35 został skalibrowany w dniu zakupu. Urządzenie dotarło do mnie w przeciągu kilku dni. Jest bardzo proste w obsłudze, także polecam każdemu, kto nie czuje się zaawansowany w użytkowaniu tego typu urządzeń.

Paweł